liituge fixthephotoga ja armastage seda, mida teete
Fixthephoto vabad töökohad:
Pealkiri
Sulgemiskuupäev

Pulmafotode redigeerimise töö
Nov 21., 2023

Värvi korrigeerimine Töö
Nov 22, 2023

Portreefoto retušeerimine Töö
Nov 25, 2023

High End Retušeerimistöö
Nov 28, 2023

FixThePhoto Karjäär | Ülemaailmne | Avatud vabad töökohad

FixThePhoto on alati avatud koostööks andekate retušeerijatega, kes on huvitatud pidevast professionaalsest arengust ja on valmis toime tulema erinevate ülesannetega, mis näitavad oskusi ja teadmisi kohta retušeerimistöös. Pakume kaugtingimusi kohta ja keskmisest kõrgemat palka.

parim fototöötlusteenus
Töötanud fototöötluse valdkonnas alates 2003. aastast
paindliku graafikuga tööd
Paindlik skeem
tasulised koolitustunnid
Tasulised koolitused
õigeaegset palka ja lisatasusid
Õigeaegsed palgad ja boonused
Kuidas Esita oma CV 10 sammuga koostada:

Miks peaksite valima FixThePhoto

FixThePhoto pakub professionaalsetele fotograafidele piltide retušeerimisteenuseid. Ettevõte tegutseb sellistes valdkondades nagu pulmade retušeerimine, tooted ja ehted, kinnisvara, e-kaubandus, portree, peapildistamine, vastsündinu, perepiltide töötlemine ja palju muud.

  • Oleme FixThePhoto teenus, mis on spetsialiseerunud professionaalne fotopostitus. Meie retušeerijad teevad kvaliteetseid töötlusi, kiiret tööd ja sõbralikku kliendituge.
  • Meie lõiketee teenus on meie klientide seas kõige nõutum fotode retušeerimise tase, seega otsime sellele tööle alati kohta uusi eksperte.
  • Teeme koostööd fotograafide, kinnisvaramaaklerite ja ettevõtetega üle kogu maailma kinnisvarafotode redigeerimisteenused 24/7.
  • Meie spetsialistid pulmapiltide töötlemine kasutage ainult litsentsitud Adobe tarkvara, kalibreeritud monitore ja osalege pidevalt professionaalsetel veebikursustel, et oma fototöötlusoskusi täiendada.

Informatiivne Blogi

Kui olete huvitatud trendikatest fotograafia- ja fototöötlustehnikatest, näpunäidetest, fotograafide võistlustest või varustusülevaatest, jälgige meie ajaveebi, lugege värskeid uudiseid ja saage kohe kohta suure FixThePhoto meeskonna osaks.

Kasutage tasuta Photoshopi ja Lightroomi tööriistu

Pakume teile pilditöötlustöö edukate tulemuste eest järgmisi tasuta pakkumisi. Lihtsalt laadige alla mõned kohta need Photoshopi toimingud, ülekatted, tekstuurid, Lightroomi eelseaded ja pintslid ilma meie saidil registreerumata. Kirjutage oma e-posti aadress ja hankige meie tööriistad tasuta ja mõne minuti jooksul.

Loading reviews ...