Tasuta sõbrapäeva kaardimallid

Rõõmusta oma armastatud partnerit kohta eritellimusel valmistatud sõbrapäevakaardiga. Kui teil pole aimugi, kuidas seda teha, laadige alla need FixThePhoto pakutavad sõbrapäeva kaardimallid. Valige soovitud kujundus, lisage sisukas ja romantiline sõnum, seejärel printige või saatke see e-kaardina. Muutke sõbrapäev oma partneri jaoks meeldejäävamaks, üllatades teda täiusliku disainiga kaardiga, mille loomine tänu nendele sõbrapäevakaartide mallidele pole keeruline.

Sõbrapäeva kaardimallid nr 1 "Be my Valentine"

Kahepoolsed vertikaalsed südamekujuliste õhupallidega valentinipäevakaardimallid on suurepärane viis armastuse avaldamiseks teie erilisele inimesele kohta . Lihtsalt ärge unustage jätta kaardi tagaküljele kohta südantsoojendavat märget.
sõbrapäeva fotokaardi mallid tasuta

Sõbrapäevakaartide mall nr 2 "Happy Valentine"s Day"

Suurepärane horisontaalne valentinipäevakaartide mall, mis kindlasti meeldib kohta minimalistliku kujundusega fännidele. Iga kaardi esiküljel olev akvarellsüda kohta näeb välja üsna lihtne, kuid samas armas ja rafineeritud.
sõbrapäeva kaardi mall Photoshop

Sõbrapäevakaartide mallid nr 3 "I love you"

Kui kavatsete saata sõbrapäevakaardi ümbrikusse pandud armastuskirjana, on see parim valik. Mallid on horisontaalsed ja nende esikülgedel on romantiliste paaride fotod, mis tuletavad teie teisele poolele meelde, kui väga te neid armastate.
tasuta sõbrapäeva kaartide mallid

Sõbrapäevakaartide mallid nr 4 "Angels"

Erinevalt eelmistest valentinipäeva kaardimallidest on nendel sinine taust ja esiküljel kallis väike amor. Veel üks ilus detail on kohta nooltega tehtud süda. Kõigi nende elementide kombinatsioon kohta moodustab uskumatu kaardi.
tasuta sõbrapäeva kaardimallid

Sõbrapäeva kaardimallid nr 5 "Valentine"s Day Cards"

Valige need horisontaalsed sõbrapäeva kaardimallid, kui soovite oma kaardiga avalduse teha. Ükskõik, milline on teie sõnum, on see selge ja arusaadav, kui seda kuvatakse väikeste südametega taustal.
sõbrapäeva fotokaartide mallid

Sõbrapäeva kaardi mall nr 6 "My Heart"

Mallid näevad välja üsna julged, silmapaistvate punaste südamete/suudlustega. Peale selle, et nad on pilkupüüdvad, sulatavad need kindlasti igaühe südame, eriti kui neid täiendab liigutav sõnum tagaküljel.
sõbrapäeva kaardi mallid tasuta

Kuidas neid sõbrapäevakaartide malle kasutada

Tasuta sõbrapäeva kaardimallide kasutamiseks importige need ühte kohta ühilduvasse Photoshopi versiooni (CS4, CS5, CS5.5, CS6 ja CC). Seejärel saate kaarti vastavalt oma eelistustele muuta – muuta mõlema külje värve, tausta ja teksti.

Sõnumi lisamiseks on teil kaks võimalust: sisestage tekst kaarti Photoshopis redigeerides või kirjutage see käsitsi pärast kaardi printimist. Sõbrapäeva kaartide mallid päästavad päeva, kui piduliku sündmuseni pole enam palju aega jäänud ja ilusa kaardi pole veel vaja teha.

Loading reviews ...